Het team van Haanstra BV bestaat uit betrokken medewerkers die nauw samenwerken. Iedereen heeft weliswaar een specialisme, maar bijna allemaal kennen ze de klanten en hun specifieke wensen. Dat is de basis voor een bijzondere en respectvolle samenwerking.

Chris Braakman

Directie / in- en verkoop Vleeskuikens

chris@haanstrabv.nl+31 6 51 60 90 47

Jeroen Zantingh

Directie / in- en verkoop Broedeieren

jeroen@haanstrabv.nl+31 6 14 89 56 96

Jeanet Braakman

Financiƫle Administratie / HRM

jeanet@haanstrabv.nl+31 6 10 43 42 98

Joost Kemperman

Buitendienst Moederdieren / Eendagskuikens

joost@haanstrabv.nl+31 653 252 193

Minne Brouwer

Buitendienst Eendagskuikens

minne@haanstrabv.nl+31 611 040 209

Mark de Weerd

Transport

Gerralt Zantingh

Exportdocumenten / Administratie

administratie@haanstrabv.nl+31 528 372 929

Inge van den Dobbelsteen

Administratief medewerker

inge@haanstrabv.nl+31 528 372 929

Werken bij Haanstra?

Momenteel hebben wij geen vacatures. Maar wij staan altijd open voor mensen die geĆÆnteresseerd zijn om ons team te versterken. Heb jij belangstelling? Mail ons dan je brief met CV.

Mail ons